Reštaurácia s prímorskou atmosférou

Objavte svet kvalitnej gastronómie

Ponorte sa do sveta, kde sa kulinárske umenie snúbi s najlepšími surovinami. Naša ponuka kvalitnej gastronómie je stvoren pre tých, ktorí si vážia pravé gurmánske zážitky. Náš skúsený šéfkuchár pre vás pripravil menu, ktoré kombinuje tradičné recepty s modernými technikami prípravy. Každý pokrm je starostlivo zostavený, aby vám poskytok dokonalú harmóniu chutí a vôní. 

 

Kuchár venuje osobitnú pozornosť výberu surovín, pretože verí, že kvalita jedla začína od najčerstvejších byliniek po najjemnejšie kúsky mäsa. Starostlivým výberom ingrediencií zaručuje, že každý pokrm bude plný autentických chutí a výživných hodnôt.

Príprava každého jedla je starostlivo uskutočňovaná s dôrazom na precízne spracovanie každej suroviny.

Kvalitné suroviny sú starostlivo vybrané na zabezpečenie vynikajúcej chuť a kvality jedla.

Jedlá sú starostlivo aranžované, aby vizuálne i chuťovo pôsobili dokonale.

Jedlá sú dochucované s ohľadom na zvýraznenie ich najlepších chutí.

 

V reštaurácii hotela si pochutnáte na výborných špecialitách a nádherný výhľad na vodnú hladinu šíravy umocní váš gastronomický zážitok. Pohodlne sa tu usadí 110 hostí a letná terasa poskytuje ďalších 30 miest na sedenie.

Raňajky sú podávané formou švédskych stolov alebo formou výberu z raňajkového lístka (v závislosti od obsadenosti hotela) a počas pobytu si môžete objednať stravovanie formou polpenzie alebo plnej penzie.
 

Prejdite sa v našej virtuálne prehliadke:

 


 

Hurá na piknik do našej záhrady

Viac informácií >

 

Kačacie hody

Viac informácií >

 

Čaj nielen o piatej

Viac informácií >

 

Biznis raňajky

Viac informácií >

 

 


Ochutnajte kvalitnú gastronómiu

Od lahodných predjedál, cez hlavné chody, ktoré uspokoja aj tých najnáročnejších gurmánov, až po deterty, ktoré zakončia váš gastronomický zážitok na sladkej note. K tomu vám ponúkame starostlivo vybrané miestne vína, ktoré skvele doplnia každý chod.

Vychutnajte si svoje jedlo v elegantnom prostredí, kde sa každá návšteva stáva zážitkom. Rezervujte si stôl u nás a objavte, čo znamená skutočne kvalitná gastronómia.

Reštaurácia hotela je otvorená denne od 8:00 do 22:00
A La Carte do 17:00, formou bufetov od 18:00 do 20:00
Objednávky stolov na čísle: +421 915 859 372

Odber noviniek

Buďte informovaný o novinkách a akciách v našom hoteli.