Čaj nie len o piatej


Vyberte si šálku podľa svojho gusta

Nalievajte si koľko máte chuť

Vychutnávajte si krásny výhľad

Kombinujte chute

Miešajte s ovocím

Doplňte to sladkosťou

Relaxujte a oddychujte

 


Vyberte si a kombinujte:

Šalviový čaj

S naším  "ŠALVIOVÝM ČAJOM, pozývate Matku prírodu priamo do Vašej šálky. Starostlivo vyberané šalviové lístky na lúkach pobozkaných slnkom sú prirodzenou podporou pre Vaše dýchacie cesty. Doprajte si pocit sily prírodných bylín, a chuť, ktorá je úžasne príjemná a chutná. Šalvia lekárska prispieva k prirodzenej obranyschopnosti organizmu a podporuje imunitný systém. Má upokojujúci účinok pre ústa a hrdlo, najmä v prípade podráždenia krku a hltanu. Doplnok stravy s bylinami. Upozornenie: Výrobok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

5,90

Rumančekový čaj

Pre rumančekový čaj používame iba tie najlepšie zložky, ktoré z tohto bylinného čaju robia lahodný extrakt s unikátnou jemnou chuťou. Rumanček je jednou z najpopulárnejších bylín v Európe a obzvlášť dobre známou pre svoje blahodárne vlastnosti, ktoré robia tento čaj ideálnym ľahkým večerným nápojom.

5,90

Zázvorový s pomarančom

Príroda vytvorila skvelé chute, ktoré sa k sebe dokonale hodia, hoci každá pochádza z iného prostredia. A tak, zatiaľ čo žiarivo oranžový pomaranč sa vyhrieva na slniečku na vetvách pomarančovníka, zlatistý podzemok zázvoru sa ukrýva dole pod zemou, odkiaľ dodáva silu celej rastline. Oba dary prírody si potom môžete užiť pohromade. S každým dúškom tohto čaju vás čaká pikantná zázvorová vzpruha zjemnená citrusovým pohladením, ktoré vás príjemne povzbudí, kedykoľvek to budete potrebovať.

5,90

Temptation

Úžasne sladký ovocno-bylinný čaj s príchuťou jablka a karamelu. Tá pravá chuť pokušenia! Rafinovaná chuť jablka a karamelu je neodolateľným pôžitkom pre všetky Vaše zmysly. Podľahnite tomuto, pokušeniu a vychutnajte si lahodný čaj.

5,90

Love

Je to skutočné ovocné pokušenie, keď sa skvelá chuť granátového jablka spojí s lahodným ovocím. Vôňa - zmyselná. Chuť granátového jablka - vzrušujúca. Láska - intenzívna. Nechajte sa zvádzať  a vychutnajte si neskutočne príjemné chvíle a pôžitok.

5,90

Forest Fruit

Jedinečný výber najlepších ovocných čajov, s ktorým objavíte úplne nový svet. Prírodné ovocie, ktoré dozrievalo na slnku, plná chuť malín a černíc kombinovaná so sladkými jahodami a čučoriedkami robí chutnou ovocnou čajovou zmesou pre mladých aj starších. Nech ho už preferujete
horúci alebo studený, tento ovocný čaj je vždy skutočným pôžitkom.

5,90

Earl Grey

Čierny čaj – klasika s najušľachtilejším pôvodom. Sir Charles Grey – premiér, britský šľachtic a objaviteľ jednej z najobľúbenejších špecialít čiernych čajov. Dnes je Earl Grey synonymom tradičnej čajovej pochúťky tej najvyššej kvality. Zozbieraná na tých najlepších plantážach, sľubuje táto zmes skutočné osvieženie s bergamontom.

5,90

Mätový čaj

"Mäta pieporná" je lahodný bylinný extrakt s osviežujúcou aromatickou chuťou. Pre zaručenie najvyššieho obsahu esenciálnych olejov boli vybrané tie najlepšie lístky mäty piepornej, čo tomuto čaju dodáva výraznú a osviežujúcu chuť v každej šálke - chutí rovnako dobre horúci i chladený.

5,90

Zázvorovo citrónový čaj

Korenistá a ovocná chuť čajovej zmesi so so zázvorom  a citrónom. Kombinácia korenistej chuti zázvoru a osviežujúceho citrónu vás nielen zahreje, ale vám ponúkne aj vynikajúcu ovocnú chuť.

5,90

Multivitamínový čaj

Zloženie čaju ibištek, jablko, šípky, pomarančová kôra, ovocná aróma, plody bazy, čučoriedky, čierne ríbezle, vitamín C, vitamín E, vitamín B6, vitamín B2, vitamín B1, vitamín B12

5,90

Passion

Exotická, ovocno-bylinná zmes, aromatizovaná s príchuťou maracuje. Zvodná vôňa, ktorá rozprúdi exotické sny. Elegantná chuť maracuje ktorá poteší Vaše chuťové poháriky. Rafinovanosť, ktorej nebudete môcť odolať.

5,90

Magic Apple

Lákavá a lahodná zmes ovocno-bylinného čaju. Vychutnajte si čaj plný zrelých jabĺk, zmiešaných so škoricou a ďalšími starostlivo vybranými ingredienciami, v tejto unikátnej kompozícii ovocného čaju.

5,90

Black Label

Zažite najvyššiu kvalitu a najlepšiu chuť Black Label. Assam je jednou z najdôležitejších oblastí výroby čaju na svete. Nachádza sa južne od východných Himalájí na oboch brehoch rieky Brahmaputra. Tropická klíma v údolí tejto rieky poskytuje najlepšie podmienky pre rast silného a aromatického čaju.

5,90

Green Tea

Vychutnajte si mimoriadnu chuť a povzbudzujúcu silu zeleného čaju. Zelený čaj, ktorého pôvodné korene siahajú až do Číny je pre svoje blahodárne účinky známy už tisícky rokov. Užite si jemnú chuť našich ručne zozbieraných čajových lístkov a sviežosť v každej šálke.

5,90

 

 

Niečo sladké k čaju

Banán v belgickej čokoláde

4,90

Čokoládový fondánt so zmrzlinou

5,10 

Štrúdľa makovo - višňová so šľahačkou

3,90

Štrúdľa jablková s karamelovou zmrzlinou

4,10

 

Palacinky s džemom a šľahačkou, ovocie

4,50

Kokošové guľôčky s mliečnym krémom

2,90

Kokosové guľôčky s čokoládovým krémom

2,90

Domáci koláč podľa dennej ponuky

4,50

 

 


 


Čajový bar je otvorený každú sobotu a nedeľu na dolnej terase hotela

9:00 - 20:00

 


 

 

 

Odber noviniek

Buďte informovaný o novinkách a akciách v našom hoteli.