Vaša prímorská svadba - Svadobná oslava

 

ZÁŽITOK NA CELÝ ŽIVOT

Prežite svoj veľký deň v jedinečnom prostredí Zemplínskej šíravy. 

Unikátna lokalita hotela Eurobus**** zabezpečí, že si váš svadobný deň, či rodinnú oslavu budete vy aj vaši hostia navždy pamätať.

 


ZVAŽUJETE SVADBU

EŠTE TENTO ROK?

Skvelá príležitosť ako si svoj veľký deň zariadiť čo najskôr.
Ponúkame Vám hneď niekoľko skvelých termínov:


POSLEDNÉ VOĽNÉ

TERMÍNY SVADBY 2023:

    15. 9. 2023

 21. 10. 2023

 28. 10. 2023
 

 

 

NAŠE SVADOBNÉ CENTRUM

Priestory pre usporiadanie svadby a svadobnej hostiny ponúkajú priestrannú variabilnú svadobnú sálu s tanečnou sálou, barom a krbovou časťou. Plynulým prechodom na krytú presklennú terasu spolu s ďalšími terasami ponúkajú jedinečný výhľad na nekonečnú hladinu Zemplínskej šíravy.
 

 

SVADOBNÝ OBRAD POD ŠÍRIM NEBOM

Či už sa rozhodnete pre oslavu na slnkom zaliatej terase s výhľadom na nekonečnú vodnú hladinu alebo v elegantných spoločenských priestoroch hotela, zažijete neopakovateľné chvíle.

 

 

AUTOMATICKÁ KRYTÁ TERASA

V prípade nepriaznivého počasia máme riešenie. Terasu je možné zakryť automatickou strechou a tak si vždy môžete užívať panoramatické výhľady na vodnú hladinu.

 

POLOHA A KAPACITA PRIESTOROV


Svadobné priestory na cípe polostrova sú vytvorené tak, aby vytvárali neopakovateľnú atmosféru prímorskej svadby. Dokonale upravené záhrady, romantické zákutia a veľkolepé terasy sú ideálnym miestom pre Vašu vysnívanú svadbu. Priestranná sála pre svadobnú hostinu, prepojená s tanečnou sálou, barom a krbovým posedením plynule prechádza na, z časti prekrytú terasu a mólo pre rozprávkový obrad pod holým nebom.

Kapacita sál 130 hostí
Kapacita otvorenej terasy 70 osôb

 

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Prejdite sa v našej virtuálnej prehliadke

 

 

VÝZDOBA ŠITÁ NA MIERU

Svadobná výzdoba a prestieranie je neoddeliteľnou súčasťou každej svadobnej oslavy. U nás jej prikladáme výnimočný význam aby vytvárala celkový estetický dojem, jednotný štýl konkrétnej svadby s dôrazom na každučký detail.

 

 

SVADOBNÉ NÁPOJE

Svadobčanom poskytujeme kvalitné Vína, alko a nealko nápoje.

 

 

SVADOBNÁ TORTA A CANDY BAR

 

 

SLANÉ POCHUTINY

 

FOTOGALÉRIA >

 


 

PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA


O plánovanie aj priebeh hostiny sa rád postará náš tím, ktorý zabezpečí, že všetko prebehne hladko a podľa vašich predstáv. Vyplňte pár údajov a pripravíme ponuku podľa Vašich predstáv.

Svadobná oslava
Dátum od-
Dátum do-

Odber noviniek

Buďte informovaný o novinkách a akciách v našom hoteli.