Vaša prímorská svadba - Svadobná oslava

 

ZÁŽITOK NA CELÝ ŽIVOT

Prežite svoj veľký deň v jedinečnom prostredí Zemplínskej šíravy. 

Unikátna lokalita hotela Eurobus**** zabezpečí, že si váš svadobný deň, či rodinnú oslavu budete vy aj vaši hostia navždy pamätať.

 

 

NAŠE SVADOBNÉ CENTRUM

Priestory pre usporiadanie svadby a svadobnej hostiny ponúkajú priestrannú variabilnú svadobnú sálu s tanečnou sálou, barom a krbovou časťou. Plynulým prechodom na krytú presklennú terasu spolu s ďalšími terasami ponúkajú jedinečný výhľad na nekonečnú hladinu Zemplínskej šíravy.
 

 

SVADOBNÝ OBRAD POD ŠÍRIM NEBOM

Či už sa rozhodnete pre oslavu na slnkom zaliatej terase s výhľadom na nekonečnú vodnú hladinu alebo v elegantných spoločenských priestoroch hotela, zažijete neopakovateľné chvíle.

 

 

AUTOMATICKÁ KRYTÁ TERASA

V prípade nepriaznivého počasia máme riešenie. Terasu je možné zakryť automatickou strechou a tak si vždy môžete užívať panoramatické výhľady na vodnú hladinu.

 

POLOHA A KAPACITA PRIESTOROV


Svadobné priestory na cípe polostrova sú vytvorené tak, aby vytvárali neopakovateľnú atmosféru prímorskej svadby. Dokonale upravené záhrady, romantické zákutia a veľkolepé terasy sú ideálnym miestom pre Vašu vysnívanú svadbu. Priestranná sála pre svadobnú hostinu, prepojená s tanečnou sálou, barom a krbovým posedením plynule prechádza na, z časti prekrytú terasu a mólo pre rozprávkový obrad pod holým nebom.

Kapacita sál 130 hostí
Kapacita otvorenej terasy 70 osôb

 

VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Prejdite sa v našej virtuálnej prehliadke

 

 

VÝZDOBA ŠITÁ NA MIERU

Svadobná výzdoba a prestieranie je neoddeliteľnou súčasťou každej svadobnej oslavy. U nás jej prikladáme výnimočný význam aby vytvárala celkový estetický dojem, jednotný štýl konkrétnej svadby s dôrazom na každučký detail.

 

 

SVADOBNÉ NÁPOJE

Svadobčanom poskytujeme kvalitné Vína, alko a nealko nápoje.

 

 

SVADOBNÁ TORTA A CANDY BAR

 

 

SLANÉ POCHUTINY

 

FOTOGALÉRIA >

 


 

PREDBEŽNÁ REZERVÁCIA


O plánovanie aj priebeh hostiny sa rád postará náš tím, ktorý zabezpečí, že všetko prebehne hladko a podľa vašich predstáv. Vyplňte pár údajov a pripravíme ponuku podľa Vašich predstáv.

Svadobná oslava
Dátum od-
Dátum do-

Odber noviniek

Buďte informovaný o novinkách a akciách v našom hoteli.