Novinky

1.6.2020

Nové zrekonštruované izby

Počas krízy sme neotáľali a zrekonštruovali sme pre vás všetky izby a apartmány. Hotel tak získava štvrtú hviezdičku ****.

viac informácií
31.12.2019

Skvelý Silvester 2019

Silvestrovskú zábavu sme oslávili skutočne vo veľkom štýle. Bavili sme sa naozaj všetci. Kuchár aj dídžej boli skvelí. Ďakujeme všetkým hosťom a dúfame, že si to o rok opäť zopakujeme :)
Pozriete si fotky z akcie.

viac informácií
16. Júl

Jedálny lístok

Šéfkuchár hotela Eurobus pre Vás pripravil nový jedálny lístok, plný lákavých špecialít a my Vás pozývame ich ochutnať. V lístku teraz nájdete šťavnatý žltý melón v prosciutte, supréme z kukuričného kuriatka s cous-cousom a farebnou paprikou, či bravčovú panenku sous vide s pečenou zelenou špargľou, vajíčkom a parmezánovým chipsom.

viac informácií
1. júl 2019

Hotelová pláž otvorená

Súkromná hotelová pláž s novými lehátkami a plážovým barom je už otvorená. Príďte si k nás oddýchnuť a nachytať slnečné lúče. Tešíme sa na Vás denne od 9:00 do 18:00 hod.

viac informácií
10. máj 2019

Vynovená terasa hotela

Terasa hotela Eurobus s jedinečným výhľadom na Zemplínsku šíravu je už zasklená a príjemnému posedeniu pri kávičke, či oslave alebo svadobnej hostine už ani dážď prekážať nebude.

viac informácií
11. február 2019

Svadba s nádychom prímorskej romantiky

Prežite svoj veľký deň v jedinečnom prostredí Zemplínskej šíravy. Unikátna lokalita hotela Eurobus *** zabezpečí, že si váš svadobný deň, či rodinnú oslavu budete vy aj vaši hostia navždy pamätať.

viac informácií
9. október 2019

Rezervujte si Silvestra už teraz

Oslávte koniec roka 2019 vo veľkom štýle a rezervujte si silvestrovský pobyt v hoteli Eurobus *** už teraz.

viac informácií
23. apríl 2018

Konferencia na šírave

Hľadáte priestory na usporiadanie konferncie alebo iného firemného podujatia? Hotel Eurobus v prekrásnom prostredí na brehu Zemplínskej šíravy je tým pravým miestom.

viac informácií
12. október 2018

Darujte oddych, najlepší darček zo všetkých

Chcete potešiť svojich blízkych a hľadáte pre nich vhodný darček? Venujte im zážitok a príjemné chvíle v krásnom prostredí Zemplínskej šíravy. 

viac informácií
11. september 2017

Rezidenčné bývanie na šírave

Pripravujeme sústavu moderných rezidenčných apartmánov aj pre celoročné bývanie v bezprostrednej blízkosti hotela Eurobus ***, na brehu Zemplínskej šíravy.

viac informácií
25. September

Thermalpark Šírava

Partnerom hotela eurobus sa stal Thermalpark Šírava, ktorý je vzdialený od hotela len 400m.

viac informácií

Odber noviniek

Buďte informovaný o novinkách a akciách v našom hoteli.