Novinky

15. júl 2019

Nový jedálny lístok

Šéfkuchár hotela Eurobus pre Vás pripravil nový jedálny lístok, plný lákavých špecialít a my Vás pozývame ich ochutnať. V lístku teraz nájdete šťavnatý žltý melón v prosciutte, supréme z kukuričného kuriatka s cous-cousom a farebnou paprikou, či bravčovú panenku sous vide s pečenou zelenou špargľou, vajíčkom a parmezánovým chipsom.

viac informácií
1. júl 2019

Hotelová pláž otvorená

Súkromná hotelová pláž s novými lehátkami a plážovým barom je už otvorená. Príďte si k nás oddýchnuť a nachytať slnečné lúče. Tešíme sa na Vás denne od 9:00 do 18:00 hod.

viac informácií
10. máj 2019

Vynovená terasa hotela

Terasa hotela Eurobus s jedinečným výhľadom na Zemplínsku šíravu je už zasklená a príjemnému posedeniu pri kávičke, či oslave alebo svadobnej hostine už ani dážď prekážať nebude.

viac informácií
11. február 2019

Svadba s nádychom prímorskej romantiky

Prežite svoj veľký deň v jedinečnom prostredí Zemplínskej šíravy. Unikátna lokalita hotela Eurobus *** zabezpečí, že si váš svadobný deň, či rodinnú oslavu budete vy aj vaši hostia navždy pamätať.

viac informácií
6. máj 2019

Hľadáme výkonného manažéra

Do nášho tímu hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu výkonného manažéra hotela. Možno ste to práve Vy. Pozrite si detaily pracovnej ponuky.

viac informácií
6. február 2019

Rekreačný pobyt ALL INCLUSIVE v hoteli Eurobus

Doprajte si oddych s deťmi v krásnom prostredí Zemplínskej šíravy počas trojdňového all inclusive rekreačného pobytu s možnosťou využiť rekreačný poukaz.

viac informácií
23. apríl 2018

Konferencia na šírave

Hľadáte priestory na usporiadanie konferncie alebo iného firemného podujatia? Hotel Eurobus v prekrásnom prostredí na brehu Zemplínskej šíravy je tým pravým miestom.

viac informácií
4. marec 2019

Pink Latte - ružová novinka

Od dnes si u nás môžete pochutnať okrem tradičnej kávičky aj na novinke - ružovom latte. 

viac informácií
12. október 2018

Darujte oddych, najlepší darček zo všetkých

Chcete potešiť svojich blízkych a hľadáte pre nich vhodný darček? Venujte im zážitok a príjemné chvíle v krásnom prostredí Zemplínskej šíravy. 

viac informácií
11. september 2017

Rezidenčné bývanie na šírave

Pripravujeme sústavu moderných rezidenčných apartmánov aj pre celoročné bývanie v bezprostrednej blízkosti hotela Eurobus ***, na brehu Zemplínskej šíravy.

viac informácií
25. September

Thermalpark Šírava

Partnerom hotela eurobus sa stal Thermalpark Šírava, ktorý je vzdialený od hotela len 400m.

viac informácií

Odber noviniek

Buďte informovaný o novinkách a akciách v našom hoteli.