Nové moderné **** ubytovanie


Hotel Eurobus**** ponúka komfortné ubytovanie na Zemplínskej šírave, na cípe polostrova Medvedia hora. Celková ubytovacia kapacita hotela je 86 pevných lôžok + 24 prístelok. Klimatizované izby a apartmány sú pokryté kobercom a vybavené barom s chladničkou, satelitným LED televízorom, wifi pripojením, čajovým servisom, trezorom a telefónom. Každá izba a apartmán má vlastnú loggiu, z ktorej je priamy výhľad na vodnú hladinu jazera. Apartmány sú vybavené kávovarom.

 


 

Raňajky do postele

V rámci hygienických opatrení vychádzame svojim klientom vústrety a službu RAŇAJKY DO POSTELE teraz zabezpečujeme automaticky v cene ubytovania.

 


 

Vybrať si môžete zo 9 druhov ubytovania

počet


 

typy apartmánov a izieb

prístelka

kuchyňka
4   4-lôžkový apartmán s gaučom  

1   2-lôžkový apartmán s gaučom  
1   2-lôžkový apartmán s gaučom ​  -
1   4-lôžkový apartmán
1   4-lôžkový apartmán ZŤP
2   4-lôžková izba -
7   2-lôžková izba -
10   2-lôžková izba - -
8   2-lôžková izba
s možnosťou prepojenia dvoch izieb
- -

 

 


Prezrite si fotogalériu ubytovania

 

Raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania. Ponúkame raňajky à la carte alebo formou bufetových stolov.

Izby sú vybavené samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou je sprchový gél, tekuté mydlo na ruky a toaletný papier, ktorý chyžné pravidelne dopĺňajú v rámci denného upratovania. Všetci hostia majú pri príchode pripravenú osušku a uterák, ktoré vymieňame každý deň na požiadanie. Posteľná bielizeň je vymieňaná každý tretí deň.

Na recepcii hotela vám radi bezplatne zapožičiame fén na vlasy a žehličku na žehlenie odevu.

Niektoré z izieb a apartmánov ponúkajú nocľah formou prístelky, v prípade záujmu si na recepcii vyžiadajte izbu alebo apartmán s prístelkou. Vaši domáci miláčikovia sú v hoteli vítaní. Vo všetkých priestoroch hotela vrátane izieb si môžete užívať wifi pripojenie na internet bezplatne. Na izbách a apartmánoch máte k dispozícii bar s nápojmi, ktoré pravidelne dopĺňame. Ich konzumácia Vám bude účtovaná pri ukončení pobytu. V spoločných priestoroch oproti recepcii sa nachádza detský kútik vybavený hračkami, farbičkami a tabuľou. Pre hostí a zákazníkov reštaurácie je k dispozícii bez poplatku.

 Cenník ubytovania

Dokumenty:
reklamacny-poriadok.pdf (363.82 KB | PDF)
ubytovaci-poriadok.pdf (359.38 KB | PDF)

Odber noviniek

Buďte informovaný o novinkách a akciách v našom hoteli.