Ubytovanie ****

 

Hotel Eurobus sa nachádza 12 km od mesta Michalovce, v centre rekreačnej oblasti Zemplínska šírava, stredisko Medvedia hora, v prekrásnej scenérii Východoslovenskej nížiny pod svahmi Vihorlatu. Vodná nádrž s nádychom prímorskej romantiky, poskytuje dokonalé zázemie pre návštevníkov.

Pre svoje dobré klimatické podmienky a najväčší počet slnečných dní je vyhľadávanou oblasťou cestovného ruchu s možnosťami kúpania, surfovania, jachtingu, vodných športov, ako aj vychádzkami v okolí. Hotel je situovaný v nádhernej prírode v tesnej blízkosti vody priamo na špici polostrova, kde je z každej strany výhľad na vodnú hladinu. Hotel ponúka kvalitné služby v oblasti ubytovania, stravovania, oddychu a športu.
 

Prejdite sa v našej virtuálne prehliadke:


Hotel Eurobus**** ponúka komfortné ubytovanie na Zemplínskej šírave, na cípe polostrova Medvedia hora. Celková ubytovacia kapacita hotela je 86 pevných lôžok + 24 prístelok. Klimatizované izby a apartmány sú pokryté kobercom a vybavené barom s chladničkou, satelitným LED televízorom, wifi pripojením, čajovým servisom, trezorom a telefónom. Každá izba a apartmán má vlastnú loggiu, z ktorej je priamy výhľad na vodnú hladinu jazera. Apartmány sú vybavené kávovarom.

 

Vybrať si môžete z 9 druhov izieb

 

počet


typy apartmánov a izieb

prístelka

kuchyňka
4

4-lôžkový apartmán s gaučom >

 
1

2-lôžkový apartmán s gaučom >

 
1

2-lôžkový apartmán s gaučom >

​  -
1

4-lôžkový apartmán >

1

4-lôžkový apartmán ZŤP >

2

4-lôžková izba >

-
7

2-lôžková izba >

-
10

2-lôžková izba >

- -
8

2-lôžková izba >
s možnosťou prepojenia dvoch izieb

- -

 

Raňajky sú zahrnuté v cene ubytovania. Ponúkame raňajky à la carte alebo formou bufetových stolov.

Izby sú vybavené samostatnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Samozrejmosťou je sprchový gél, tekuté mydlo na ruky a toaletný papier, ktorý chyžné pravidelne dopĺňajú v rámci denného upratovania. Všetci hostia majú pri príchode pripravenú osušku a uterák, ktoré vymieňame každý deň na požiadanie. Posteľná bielizeň je vymieňaná každý tretí deň.

Na recepcii hotela vám radi bezplatne zapožičiame fén na vlasy a žehličku na žehlenie odevu.

Niektoré z izieb a apartmánov ponúkajú nocľah formou prístelky, v prípade záujmu si na recepcii vyžiadajte izbu alebo apartmán s prístelkou. Vaši domáci miláčikovia sú v hoteli vítaní. Vo všetkých priestoroch hotela vrátane izieb si môžete užívať wifi pripojenie na internet bezplatne. Na izbách a apartmánoch máte k dispozícii bar s nápojmi, ktoré pravidelne dopĺňame. Ich konzumácia Vám bude účtovaná pri ukončení pobytu. V spoločných priestoroch oproti recepcii sa nachádza detský kútik vybavený hračkami, farbičkami a tabuľou. Pre hostí a zákazníkov reštaurácie je k dispozícii bez poplatku.

 

Dokumenty:
reklamacny-poriadok.pdf (363.82 KB | PDF)
ubytovaci-poriadok.pdf (359.38 KB | PDF)

Odber noviniek

Buďte informovaný o novinkách a akciách v našom hoteli.