Svadba s nádychom prímorskej romantiky

Prežite svoj veľký deň v jedinečnom prostredí Zemplínskej šíravy. Unikátna lokalita hotela Eurobus *** zabezpečí, že si váš svadobný deň, či rodinnú oslavu budete vy aj vaši hostia navždy pamätať. Či už sa rozhodnete pre oslavu na slnkom zaliatej terase s výhľadom na nekonečnú vodnú hladinu alebo v elegantných spoločenských priestoroch hotela, zažijete neopakovateľné chvíle. 

Priestory pre usporiadanie svadby a svadobnej hostiny ponúkajú priestrannú variabilnú svadobnú sálu s tanečnou sálou, barom a krbovou časťou. Plynulým prechodom na krytú presklennú terasu spolu s ďalšími terasami ponúkajú jedinečný výhľad na nekonečnú hladinu Zemplínskej šíravy.

Prízemie

Suterén

O plánovanie aj priebeh hostiny sa postará náš tím, ktorý zabezpečí, že všetko prebehne hladko a podľa vašich predstáv. Potvrdzujú to aj recenzie našich zákazníkov.

Oslávte jedinečný moment Vášho života v prekrásnom prostredí hotela Eurobus ***.

 

 

Zašlite nám Vaše predstavy o Vašej svadobnej hostine emailom na svadba@hoteleurobus.sk. 

Kapacita priestorov:

Reštaurácia: 100 osôb (prízemie)

Salónik: 30 osôb (prízemie)

Kongresová miestnosť: 50 osôb (prízemie)

Svadobná sála: 180 osôb s východom na terasy (suterén)

Terasy: 200 osôb
 

 

Recenzie našich zákazníkov

"Sme radi, že sme dostali možnosť vyjadriť sa k našému veľkému dňu v hoteli Eurobus na Zemplínskej šírave. Pozícia hotela je naozaj jedinečná, ústretovosť personálu ohromujúca, svadobčania vysmiaty a cena celého balíka služieb veľmi príjemná. Pri najbližšiej príležitosti vieme kde oslavujeme :-) "


Dagobert G. (máj 2018)

"V júni 2018 sme absolvovali v hoteli Eurobus svadbu, a nevieme si to vynachváliť. Jedinečné prostredie a najmä čerstvo zrekonštruovaná letná terasa sú najväčšou pridanou hodnotou. Vznikali tam úžasné fotky, zároveň to bolo miesto, kde sa chodili ľudia vyvetrať a porozprávať, je to prepojené s hlavnou sálou, takže o nič ste neprišli a svadobčania sa neskupinkovali. Geniálne! Služby bez problémov, jedlo výborné. Izby jednoduché, ale pomer cena/výkon vychádza výborne, najmä ak zvážite, že sa žúruje do rána... Vrelo doporúčam!"


Peter H. (jún 2018)

"Ďakujeme za príjemné posedenie, ktoré sme mohli stráviť s rodinou v úžasných priestoroch reštaurácie hotela a osláviť tak moje promócie. Vrele odporúčame. Páčilo sa nám."


Ivka s rodinou (jún 2018)

"Ďakujeme vedeniu hotela Eurobus, ktorý nám zorganizoval svadbu na profesionálnej úrovni. Prístup všetkých zúčastnených (recepcie, čašníci, management) bol ochotný a milý. Spoločne sa nám podarilo pripraviť sálu do detailov podľa naších predstáv. Hostia sa v tak krásnych priestoroch cítili veľmi dobre a príjemne. A hlavne malé deti, keďže sme ich mali na svadbe dosť, ocenili terasu a ihrisko vonku. Čo sa týka jedla, od hostí sme dostávali len pozitívne ohlasy, takže vrelo odporúčame. Ak by sme sa mali rozhodovať znova, neváhali by sme ani sekundu a znova by sme sa rozhodli len pre Eurobus."

Maja a Miro H. (september 2017)


Storno podmienky >

Dokumenty:
obchodne-podmienky.pdf (399.17 KB | PDF)
reklamacny-poriadok.pdf (363.82 KB | PDF)

Odber noviniek

Buďte informovaný o novinkách a akciách v našom hoteli.